536 300 320 GODZINY PRACY SALI ZABAW : Są aktualizowane na bieżąco w google - sprawdź zanim nas odwiedzisz. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) UWAGA: Sala jest ZAMKNIĘTA w trakcie URODZIN I ZAJĘĆ (aktualny grafik zajęć w zakładce zajęcia)

Logorytmika dla dzieci Warszawa Targówek, Bródno

Zapraszamy do naszej sali zabaw na Warszawskim Targówku i Bródnie, gdzie oferujemy profesjonalne zajęcia z logorytmiki dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. To muzyczno-ruchowe zajęcia, które mają na celu stymulację mowy poprzez usprawnianie ruchów całego ciała i narządów mowy na etapie ich kształtowania.

Co to jest logorytmika?

Logorytmika to metoda nauki, która polega na wykorzystaniu rytmu i muzyki do pobudzania rozwoju mowy i koordynacji ruchowej u dzieci. Podczas zajęć z logorytmiki dzieci uczą się śpiewać, tańczyć, rzucać, łapać i poruszać się w rytmie muzyki.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z logorytmiki?

Odpowiednie połączenie słów, rytmu, muzyki i ruchu ma bardzo ważne wartości terapeutyczne. Logorytmika ma na celu usprawnienie motoryki aparatu artykulacyjnego, rozwijanie poczucia rytmu, tempa, słuchu, motoryki małej i dużej. Zajęcia za logorytmiki stymulują funkcje oddechowo-fonacyjne oraz ćwiczą koncentrację, uwagę i pamięć.

Jak wyglądają zajęcia z logorytmiki dla dzieci?

Nasze zajęcia z logorytmiki to wspaniała zabawa i jednocześnie skuteczna forma rozwoju dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza sala zabaw na Warszawskim Targówku i Bródnie oferuje profesjonalne zajęcia z logorytmiki, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli z pasją i zainteresowaniem.

Logorytmika dla dzieci Warszawa Targówek, Bródno, Białołęka

Podczas zajęć dzieci bawią się przy muzyce instrumentalnej i klasycznej, śpiewają piosenki, tańczą i bawią się rytmem oraz tempem. W trakcie zajęć wprowadzane są ćwiczenia buzi i języka oraz ćwiczenia oddechowe. Zabawom towarzyszą kolorowe piórka, słomki, kubeczki, logopedyczne książeczki oraz wiersze, balony i bańki mydlane.

Nasze zajęcia z logorytmiki to również świetna okazja dla rodziców, aby spędzić czas w towarzystwie swojego dziecka i cieszyć się razem z pięknymi chwilami w atmosferze zabawy.

Zajęcia z logo rytmiki to rozwój dla dziecka poprzez zabawę.

Zajęcia z logorytmiki to nie tylko świetna zabawa, ale również skuteczna forma rozwoju dla dziecka. Dzięki odpowiedniemu połączeniu muzyki, ruchu i ćwiczeń logopedycznych, dziecko ma szansę na usprawnienie aparatu artykulacyjnego oraz rozwijanie koordynacji ruchowej i słuchu muzycznego.

Dla jakich dzieci są zajęcia z logorytmiki?

Zajęcia z logorytmiki są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale również dla starszych dzieci, które chcą rozwijać swoje zdolności muzyczne i ruchowe. Nasza sala zabaw na Warszawskim Targówku i Bródnie oferuje zajęcia dostosowane do wieku i umiejętności dziecka, zapewniając mu odpowiednie wsparcie i opiekę.

Zapraszamy do naszej sali zabaw na Warszawskim Targówku i Bródnie, gdzie oferujemy zajęcia z logorytmiki dla dzieci. Nasz zespół zapewni profesjonalne podejście i miłą atmosferę, aby Wasze dziecko mogło cieszyć się nauką i zabawą. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach z logorytmiki i umówić się na pierwsze zajęcia!

Logorytmika dla dzieci Warszawa Targówek, Bródno
Logorytmika dla dzieci Warszawa Targówek

Logorytmika dla dzieci Warszawa Targówek, Bródno - cennik

Zajęcia dla dzieci targówek białołęka warszawa
Zajęcia dla dzieci targówek białołęka warszawa

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Rodzic/opiekun nie płaci za wejście.

Sala jest przeznaczona dla dzieci do maksymalnie 8 roku życia.

Dziecko, które ukończyło 5 lat może zostać samo (rodzic zostawia nr telefonu).

Tak, w jej ramach jest rabat w wysokości 15% na wejście.

Tak, posiadamy zniżki dla rodzeństwa.

Tak, jest dużo zabawek oraz małpi gaj, z którego dzieci mogą korzystać wspólnie z rodzicami.

Dziecko do 12 mca życia, które przychodzi na salę ze starszym rodzeństwem nie płaci.

Tak aktualna oferta zajęć wraz z cennikiem znajduje się na naszej stronie www.

Tak, aktualna oferta znajduje się na naszej stronie www. Są tam też zdjęcia z urodzin dzieci w naszej sali zabaw.

Sala zabaw JU-HU: Kontakt

Nasz numer rachunku: 68 1140 2004 0000 3802 4504 8489

Dobry dojazd do nas jest z: Targówek, Bródno, Ochota, Centrum, Tarchomin, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Marki, Zielonka, Ząbki.

5/5 - 48 ocen
Close Menu
Call Now Button